Blog

Mayıs 8, 2021

Çayırova Telefon Tamiri

Çayırova Telefon Tamiri

Günümüz teknolojisinde kullanılan cep telefonlarının bozulma durumunda, Çayırova telefon tamiri servisi kısa sürede telefonun yapılmasını sağlar. Çağın mükemmel buluşu olan cep telefonları tüm dünya’da yaygın olarak kullanılıyor. Özellikle bazı nedenlerden dolayı bozulan ya da fiziksel hasar kaybı yaşayan cep telefonlarının tamiri uzman kişiler tarafından yapılıyor.

Çayırova telefon tamiri firmamız tarafından bu hizmet çayırova içi ve dışı olmak üzere birçok yere hizmet olarak sunuluyor. Cep telefonların tamirini uzman personellerimiz yapmaktadır. En önemlisi cep telefonların tamirini %100 başarı oranında yaptığımız için, geniş bir kitleye hizmet veriyoruz. Firmamız telefon tamiri hizmetini her farklı model telefon için uyguluyor.

 

Çayırova İphone Telefon Tamir

İphone 12 Pro ve diğer markalı pahalı cep telefonlarınız yere düşebilir. Suya düşebilir. Hatta çeşitli sebeplerden dolayı darbe alabilir. Bu doğrultu da bozulma söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda Çayırova Telefon Tamiri servisine danışılması gerekir. Ekotech Bilişim firması güvenli bir hizmet sunuyor.

Tamir ettiğimiz tüm İphone ve diğer markalı cep telefonlarını güvencemiz altında tutuyoruz. Tamir edilen cep telefonu 15 gün içerisinde tekrardan aynı problemi verirse, ikinci defa yapılan teknik tamir işini ücretsiz şekilde yapmanın garantisini veriyoruz.  İphone 12 pro ve eşdeğer cep telefonlar piyasada oldukça pahalıya satılan telefon modelleridir. Fiziki olarak etkilenmemesi için ekran koruyucu, kap kullanılması önerilir.

 

Çayırova Huwaei Telefon Tamiri

Firmamız ile iletişim kurmanız durumunda Huwaei ve eşdeğer markalı pahalı cep telefonlarınızı, yeni alınmış gibi sizlere teslim ediyoruz. Bize ulaşmanız durumunda cep telefonunuzun genel durumu hakkında sizden bilgi almamız gerekiyor. Fiziki olarak mı yoksa sistemsel bir sorun mu var bunun bilgisini vermeniz yeterlidir. Teslim aldığımız cihazın yapım aşamasına vakit kaybetmeden başlıyoruz.

Çoğu zaman sistemsel ve ekran probleminde yedek parça kullanımı yapılıyor. Bizler Çayırova Ekotech Bilişim olarak her markalı cep telefonuna ve modele uygun olarak orijinal parçaları kullanılıyoruz. Uzun yıllar bu sektörde hizmet veren bir ekibe sahibiz. Firmamız sürekli olarak sizlere telefon tamiri konusunda hizmet vermeye hazırdır.  Çayırova telefon tamiri için Ekotech Bilişim’e ulaşarak Huwai, İphone gibi pahalı cep telefonlarınızı uygun fiyata tamir ettirebilirsiniz.

 

 

Telefon Tamiri , ,
EkotechBilisim

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Görüşme Başlat
Whatsapp Destek
Merhabalar,