Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri

Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri Teknik Servis

Son yıllarda ev, mağaza, avm gibi işyerlerinde her alanda hırsızlık, kaza vb. durumlarda Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Ekotech Bilişim ise müşterilerine sunduğu geniş ve kaliteli ürün yelpazesi, “Profesyonel Güvenlik” sloganı altında ahd ve ıp kameralar ile tam ve sorunsuz profesyonel kamera ,alarm kurulumları yaparak Çayırova, Gebze, Darıca, Dilovası bölgelerinde bu ihtiyaca çözüm sağlamaktadır. Bunun yanı sıra var olan kamera, alarmlarınızın tamiri, değişimini sağlayıp sisteminizin revize işlemlerinide gerçekleştiriyoruz.
AHD Güvenlik Ürünleri, analog kamera altyapısını kullanarak 720p, 1080p, 1440p, 1920P ve hızlı ilerleyen görüntü teknolojilerinde analog sistemlere göre digital görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir.

AHD Güvenlik Kameraları analog sistemlerin altyapısını kullanarak Digital HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi, digital (ip vs.) sistemlere göre daha ekonomik bir sistem olmasından dolayı piyasada daha çok tercih edilmektedir. Eski CCTV Kamera sisteminizi hiçbir değişikliğe uğratmadan digital sisteme geçmeniz için Ahd Dvr Kayıt Cihazı almanız yeterlidir. Daha sonra kameralarınızı tek tek değiştirerek AHD Sisteme Geçmeniz Mümkündür.

– 1 yıl yerinde destek ve ürün değişimi garantisi
– Kendi markamız olan EKOTECH ürünleri
– Profesyonel işçilik ve ürünler
– Marka ve bütçeye uygun kamera ve alarm sistemleri
– Android ve IOS Uzaktan 7/24 canlı ve geçmişe dönük izleme
– Gece görüşü ve şık tasarımları ile iç ,dış mekan kameralar.

Ekotech Bilişim güvenlik kamera, alarm kurulumu işleyişi 6 adımda şu şekildedir;
-Yerinde Keşif
-Yer ve Alana Dayalı Risk Analizi
-Kamera, pır dedektör yerlerinin belirlenmesi
-Fiyat teklifi ve onayı
-İşe Başlama Sözleşmesi
-Montaj ve Kurulum

Görüşme Başlat
Whatsapp Destek
Merhabalar,