Telefon Tamiri

Ekotech Bilişim Telefon Tamiri Servisi

Ekotech Bilişim olarak; mobil teknoloji teknik servisi alanında uzman ve güvenilir ekibimizle, sizlere en uygun fiyatlarla, en hızlı ve çözüme dayalı hizmeti sunmak için yanınızdayız. Gündelik hayat ve işle ilgili konularda cep telefonlarınızın hayatınızın büyük bir kısmını kapsadığını ve mobil cihazlarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunun bilinciyle işimizi yapıyoruz. Bu amaçla vaktinizin ve bütçenizin kıymetini sizin kadar önemsiyor ve alanında uzmanlaşmış bir kadroyla bu amaca hizmet ediyoruz.

Üretildiği ekipmandan tutun, sahip olduğu yazılım sistemine ve anakartlarına kadar birçok konuda cep telefonunuzun, hayatın akış hızıyla birlikte sorun çıkarması oldukça olası. Üstelik teknolojinin ilerleme hızıyla birlikte mobil cihazların parçaları daha da hassaslaşmaya başladı. Bu yüzden siz ne kadar dikkat ederseniz edin, yüksek maliyetle aldığınız cihazlarınızın risk altında olması kaçınılmaz bir durum. Yüksek bütçeler ayırıp aldığınız cep telefonunuzu kullanmaya başladıktan sonra, olası risklerle karşılaşması durumunda aynı ücretleri tekrar ödemeyin diye biz varız yanınızda.

Cep telefonları artık eskiye oranla daha ücretli mobil teknoloji cihazları. Bu durumda çoğu kullanıcı yeni bir cihaz almak yerine cep telefonumu en etkili ve düşük maliyetle tekrar nasıl kullanabilirim diye çözüm arıyor. Birçok kullanıcı, kendisi onarım yapmaya çalışıyor. Ancak mobil cihaz teknolojisi ve tamiratı, bu alanda uzmanlaşmış biri tarafından yapılmadıkça zamanla eskisinden daha yüksek maliyetler gerektirebiliyor. İşte biz, böyle durumlarla karşılaşmayın diye sizlere destek olmak için bu sektördeyiz. Cep telefonu tamiratı için uzman birinin yapması gereken ilk şey, cihazınızın sorununun doğru saptanması ve o soruna yönelik doğru çözümü sunmaktır.

Peki bir cep telefonunun tamiratını gerektiren durumlar nelerdir? Cep telefonu kullanıcıları olarak en sık karşılaştığımız sorunlar nelerdir?
Ekran sorunları, ekran camı çatlamaları veya kırılmaları: En sık karşılaşılan sorundur. Bu yüzden de kullanıcıların kafasını karıştıran hasardır ve özellikle maliyete yönelik birçok seçenek çıkar karşınıza. Teknik servislerin çoğu bu durumu kendi leyhine çevirmek için ucuz parçalar kullanır ve kullanıcıya da aynı insiyatifi göstermez. Ekranının kalitesinden anlamayan kullanıcı bu durumdan habersiz ücretini öder ve en ufak bir kazada aynı sorunla tekrar karşılaşır. Biz Ekotech Bilişim olarak bu durumda hem sektördeki güvenilirliğimizi korumak adına hem de sizin bütçenizi önemseyerek size seçenekleri açıkça sunarız. Ekran değişiminde en önemli faktör olan ekran ve cihaz sistemi, cihazınıza hassas uyum sağlama konusunda uzman ekibimizle sizi memnun etmek için birlikte çalışırız.

Batarya sorunları: Günlük hayatta eğlenmek, sevdiklerimizle iletişimde kalmak ya da işle ilgili birçok bağlantı konusunda mobil cihazlarımıza sürekli ihtiyaç duyarız. Bu yüzden fazla kullanılan cep telefonlarımız zamanla ısınır ve olası batarya sorunları ortaya çıkar. Batarya sorununuz, doğru çözümü bularak ekibimiz tarafından kolayca çözüme kavuşturulur.

Sıvı hasarları, ses sistemi problemleri, tuş takımı arızası: Elinizin altında bulunan cihazlarınız, bahsedilen sorunlarla karşılaşmaları durumunda kullanılamayacak hale gelir. Çözümü güvenilir ellere bırakırsanız hem zamanınız size kalır, hem de yüksek ücretler ödemeden alışkanlıklarınıza devam edersiniz.

Sistem arızaları, anakart problemleri, sinyal sorunları: Uzun süreli ve yoğun kullanımlarda bir mobil cihazın risk altında olduğu en ciddi problemler bunlardır. Profesyonel ekibimiz sayesinde siz gündelik işlerinize devam ederken, telefonunuz emin ellerde size teslim edilmek üzere sizden alınır. Bu gibi sorunlar uzman kadromuz tarafından kolayca çözüme kavuşturulur.

Şarj problemleri, kasa değişimleri: En sık karşılaşılan sorunlardan biri olması sebebinin altında, sürekli şarja takıp kısa süre sonra çıkarmak vardır. Tamiri yapılan çoğu cihazın kısa süre sonra tekrar aynı sorunu çıkarması kullanıcı için oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bunun bilincinde olarak, cihazınıza uygun, kaliteli ekipmanlarla doğru tamir servisini vererek müşteri memnuniyetini artırmak ilk amacımızdır.

Bütçenizi düşünerek, zamanınızdan tasarruf sağlayabilin diye ve eğlence, iletişim, üretkenliğinizin sekteye uğramaması adına biz Ekotech Bilişim olarak sektörde kendimize güveniyoruz. Mobil teknoloji alanında uzman kadromuzla birlikte; cihazınızı sizden fazla önemseyerek, siz gündelik işlerinize devam ederken ya da sorunun çözüm süresine bağlı olarak yanımızda keyifli sohbetler ederek, cihazınızı sizlere teslim ediyoruz. Gelişen teknolojiye paralel olarak güncel ekipmanlarla ve kişisel bilgilerinizin korunması güvencesiyle sizlere en iyi hizmeti sunmak için yanınızdayız.

Teknoloji bu kadar hızlı gelişirken, mobil teknoloji dünyasından; yanlış yerlerde vaktinizi ve bütçenizi harcayıp çözüm arayarak uzak kalmayın. Çünkü doğru tespit, doğru ekip ve doğru ekipmanlarla Ekotech Bilişim sizin yanınızda. Zamanınızı ve bütçenizi kendinize, cihazınızı bize bırakın…

Görüşme Başlat
Whatsapp Destek
Merhabalar,