HAKKIMIZDA


Teknolojinin insanlığa sunduğu bilgisayarların günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesi ile birlikte daha önemli bir hale gelmiştir. Globalleşen bir dünyanın parçası olarak öğrencilerden öğretmenlere, kurumsal firmalardan devlet kurumlarına kadar her alanda web teknolojilerini kullanma konusundaki mecburiyet bilgisayarları daha önemli hale getiriyor.

Ekotech Bilişim ise; bilgisayar ve internet alanındaki ihtiyacınız olan her konuda, bireysel ve kurumsal olarak etkili ve uzun vadeli çözümler sunmaktadır.

Sizlere sunduğumuz etkili çözümleri ve güvenilir hizmeti Çayırova, Gebze, Darıca, Dilovası, Tuzla Şifa ve çevre bölgelerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz yerinde tamir talep ederek bizi davet edebilir ya da cihazlarınızı bize ulaştırabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Ekotech Bilişim olarak telefon, bilgisayar ve internet teknolojileri alanında her türlü hizmet çeşidini sizlere gururla sunmaktayız. Bu alandaki yüksek tecrübelerimiz ve uzman ekibimiz ile sizlere sunduğumuz genel hizmetler şöyledir:

– Telefon Tamiri
– Sunucu Kurulumu
– Bilgisayar Servisi
– Yazıcı Tamiri ve Kartuş Dolumu
– Yerel Ağ Kurulumu
– Bilgisayar Yazılımı
– Veri Yedekleme ve Kurtarma
– Ağ Güvenlik Hizmetleri
– Kurumsal Mail Kurulumu

Bunlara ek olarak, tablet tamiri ve uzaktan bilgisayar yardımı gibi çalışmalar da yapmaktayız.

Ekotech Bilişim olarak tüm bilgisayar markaları için donanımsal alanda yaşadığınız sorunlara çözüm üretiyor ve bakım ya da onarım hizmetleri sunuyoruz.

Ekotech Bilişim
hızlı, güvenilir ve garantili bir şekilde hizmet vermenin yanında, size uygun fiyat politikası ve güler yüzlü ekibi ile müşteri memnuniyeti garantisi de sunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Tabletim yere düştü dokunmatiğim kırıldı çalışmıyor.

  Merhabalar cihazınızın dokunmatik ekranının değişmesi gerekıyor. Fiyat bilgisi için teknik servisimizden bilgi alabilirsiniz.

 2. Güvenlik kameralarımızı telefonumuzdan izleyebilir miyiz ?

  Güvenlik kameralarınızı kayıt cihazınızın yazılımıyla bagdaşık olarak izleme veya izleyememe olasılığı çok yüksek. Online randevu alarak teknik destek talep edebilirsiniz.

 3. Bilgisayarım açılmıyor teknik servisiniz pazar günleri açık mı ?

  Merhabalar teknik servis ve satış departmanımız Cumartesi ve Pazar günleride hizmete açık. Mail ile veya firmamızı arayarak randevu alabilirsiniz.

 4. Tabletimin ekranı kırıldı fiyatı tahminen nedir ?

  Merhabalar tablet ekranlarında veya dokunmatiklerinde marka ve modele göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Cihazınızla beraber firmamıza gelerek veya iletişim numaramızdan arayarak bilgi alabilirsiniz.

 5. Iphone telefonum elma logosunda kalıyor .

  Merhabalar ıphone telefonlarda genel olarak darbe, düşme veya yazılım güncellenirken şarj bitmesi sonucunda cihazlar yazılımsal hatalar verir bu hatada yüzde 60 ihtimalle bu sebepten dolayı meydana gelmiş olmalı. Onarım için teknisyenlerimizden destek alabilirsiniz.

 6. İşyerimiz için kamera ve alarm sistemi istiyoruz fiyat alabilirmiyim?

  Merhabalar eğer arzu ederseniz işyerinizde sizleri ziyaret ederek risk analizi yapıp kamera adet ihtiyacını belirleyip fiyat teklifi oluşturabiliriz. Bizlerle mail veya telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

 7. Telefonumun çekim gücü cok azaldı ne yapmalıyım ?

  Merhabalar cihazınızda virüs olabileceğini düşünerek yedek alıp fabrika ayarlarınıza dönmenizi önerebiliriz. Eger sorununuz devam eder ise teknik servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 8. Laptopum çok ısınıyor ne yapmalıyım ?

  Merhabalar laptop ve kasalarda 6 ay aralıgında rutin yapılması gereken bakımlar vardır. Bu bakımların yapılmaması fanınıza zarar vermiş olabilir. Teknik destek için iletişime geçebilirsiniz.

 9. Laptopuma çay döküldü ne yapmalıyım ?

  Merhabalar acilen bilgisayarınızın bataryasını çıkarıp cihazınızı bir teknik servise götürmeniz gerekli.

Mutlu Müşteriler

Müşteri Yorumları

Görüşme Başlat
Whatsapp Destek
Merhabalar,