Blog

Temmuz 18, 2021

ŞİFA BİLGİSAYAR TAMİRİ

ŞİFA BİLGİSAYAR TAMİRİ

Masaüstü veya dizüstü olarak günümüzde hemen hemen her evde bulunan ve hayatımızda önemli bir yere sahip olan bilgisayarlar, büyük oranda görev yapmaktadır. Okullarda, ofislerde, şirketlerde, fabrikalarda, tasarım aşamalarında ve daha bir sürü sektörde ihtiyaç duyuluyor ve kullanılıyor. Çok fazla bilgisayar markası olmakla beraber bu markların birden fazla modeli de üretilmektedir.

Bilgisayarın büyük orana sahip olduğu çağda, birtakım arızalar da olmuyor değil. Format atma, temizlik, parça değişimi gibi çeşitli sorunlar çıkabiliyor. Bu durum sonucunda da kullanıcılar kendilerinin çözemedikleri durumlar karşısında ilk olarak bilgisayar tamircilerine gidiyor. İşte Şifa Bilgisayar tamiri bu hususta güvenilir şekilde yardımınıza koşuyor. Çeşitli bilgisayar tamiri hizmetini size sunuyor.

HP Bilgisayar Tamiri

Şifa, HP marka bilgisayar tamiri. En çok satılan ve tercih edilen bilgisayar arasında yerini alan HP marka bilgisayarlar üzerinde, Şifa bilgisayar adıyla firma olarak baştan sona tüm işlemleri yapmaktayız. Gerek dizüstü bilgisayarların kurulumunda, gerek donanımsal olan sorunlarında, gerek yazılım olarak, gerek masaüstü bilgisayarlar konusunda akla gelebilecek her arızada ve soruda müşterilerimize güler yüzle hizmet sunmaktayız.

Dünyada en iyi bilgisayarlar arasında ikinci sıraya yerleşen, yerini koruyan HP, sahip olduğu müşterilerin taleplerine de kulak veriyor. Bizim firmamız da bu durumdan farksız, siz müşterilerimizi çok önemsiyor ve isteklerinizi es geçmiyor. Bilgisayar tamiri yapan ama müşterileri memnun bırakmayan firmalardan, misyon ve vizyonumuzla fark oluşturup müşterilerimizi memnun ediyoruz.

 

Lenovo Bilgisayar Tamiri

En çok satan ve satmaya devam eden, en çok satan bilgisayarda en baş sırada yer alan Lenovo marka bilgisayar tamiri. Şifa bilgisayar tamiri firması olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz işler ile birçok müşteriye sahip olduk ve bu şekilde adımızı güvenilir olarak duyurduk. Lenovo marka bilgisayar hakkında a’ dan z’ ye tüm arızalar üzerinde değerli müşterilerimize istedikleri işlemleri yapmaktayız. Yeni alınan bilgisayarlarda kurulum veya var olan bilgisayarlarda oluşan sorunlarda yardımınıza koşmaktayız. Tamir, montaj, format atma, kurulum, parça değişimi gibi olası tüm arızaları çözmek için gerekli strateji belirleyip işlemleri yapıyoruz.

Bilgisayar Tamiri , ,
EkotechBilisim
Görüşme Başlat
Whatsapp Destek
Merhabalar,