Blog

Temmuz 14, 2021

Neden Muadil Toner

Neden Muadil Toner Tercih Ediliyor ?

21.yüzyılın vazgeçilmezlerinden  olan  yazıcılar artık hayatımızın her alanında yer almaktadır. Tercihlerimiz doğrultusunda   renkli ve renksiz(siyah) çıktılar alabilme imkanı sunmaktadır. Her geçen gün kullanıcı sayısı artan yazıcılardan baskı almamızı sağlayan en önemli parçalardan biri tonerdir. Arz –Talep doğrultusunda ne yazık ki orijinal toner  fiyatları da ciddi rakamlara yükselmiştir. Bu durum,  yazıcı sahiplerinin maddi olarak daha fazla ücret ödemelerine sebep olmaktadır. Kullanıcılar farklı alternatif arayışına yönelmiştir. Yazıcı kullanıcıları alternatif olarak Muadil Toner kullanmaya yönelmiştir.  Muadil toner ,orijinal tonere kıyasla daha ekonomik ve orijinalini aratmayacak kadar kullanışlıdır. En ekonomik şekilde maksimum baskı elde etmeyi sağlayan muadil toner müşterilerin tercihi noktasında öne çıkmaktadır.

Ekotech Bilişim ise müşterilerine Çayırova,Gebze,Darıca Dilovası,Gosb,Tosb,Diovası Organize Sanayi Bölgelerinde  ekonomik ,kaliteli,avantajlı  ve  maksimum performans sağlayabileceği  muadil toner hizmeti sunmaktayız.

Ekotech Bilişim firmasının tedariğini  sağladığı muadil tonerler  %100 sıfır tonerlerden oluşmaktadır.

 

Çayırova Toner  ve  Kartuş Dolum

Yazıcı, fotokopi ve  fax cihazlarının içerisinde bulunan toner belirli kullanım kapasitesine sahiptir.Bu kapasiteyi etkileyen etkenler sırası ile toner tozu ve toneriniz chipli ise chip kaynaklılıdır.

Birçok orijinal toner ,  yazıcının 3/2 si fiyatına satılmaktadır. Bu durumda  yeni toner alındığında ciddi bir ücret ödemek zorunda kalınmaktadır..Müşteriler bu nedenle toner bittiğinde dolum yaptırmaya yönelmiştir. Dolum yapılan toner hem ekonomik hem de kaliteli çıktı almamızı sağlamaktadır.

Toner Dolumunu; Tozu biten tonere uygun özellikte ve kapasitede toz doldurma işlemi olarak  da isimlendirebiliriz.

Ekotech bilişim olarak Toner Dolum  hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 

Toner ve Kartuş , ,
EkotechBilisim
Görüşme Başlat
Whatsapp Destek
Merhabalar,