Blog

Temmuz 27, 2021

LAPTOP KLAVYE DEĞİŞİMİ  EKOTECH BİLİŞİM

Son zamanlarda  masaüstü bilgisayarların yerine kendini ön sıralara alan laptoplar performans ve yer açısından büyük ilgi görmektedir. Fakat bu ilginin yanı sıra bazı  arızalar kaçınılmaz oluyor. Örneğin; laptopunuza su,çay,süt vb. gibi sıvılar döküldüğünde akıllara ilk gelen şey cihazım arıza yapar mı ?

Bu gibi durumlarda panik yapıp cihazı kapatmak yerine acil olarak cihazın bataryasını çıkartıp ters çevirmek en mantıklı olandır. Daha sonrasında ise  cihazı zaman kaybetmeden  size uygun olan bir Teknik Servise götürmenizi öneriyoruz.

Çayırova Bilgisayar Teknik Servis olarak biz bu tür sorunlarda cihazın ön kayıtlarını alarak: Müşteri  isim, soyisim, cihazın marka ve modeli, seri numarasının yanında cihazın tam ve net arızasını müşteri kayıt sistemimize işliyoruz. Cihaz teknik serviste işleme alındıktan sonra  öncelikle arızayı tespit edip müşterimize fiyat bilgisi ve malzeme bilgisi verip onay alınmadan işleme devam etmiyoruz. Örneğin ; cihazınızda klavye arızalı ise klavyenizin orijinal ve muadilinin fiyat bilgisini sizlere sunuyoruz. Çayırova laptop klavye değişimi olarak müşterimizin tercih ettiği klavyeyi cihazına 1 ile 3 iş günü içerisinde montaj edip sağlıklı bir biçimde teslim ediyoruz. Sizlerde cihazlarınızda bu gibi sorunlar gördüğünüzde 0531 206 4878  numaralı telefonumuzdan bizi arayarak veya whatsapp yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

 

Laptop Tamiri , ,
EkotechBilisim
Görüşme Başlat
Whatsapp Destek
Merhabalar,