Blog

Temmuz 25, 2021

KOCAELİ TONER DOLUMU NEREDE YAPILIR ?

Toner dolumunda  tonerin dolum yapılıp yapılamayacagı düşünülmesinden ziyade  toneri  kimin nasıl doldurucağı düşünülmelidir.Çünkü toner dolumu yapan firmalardan %80’i  anlık  para kazanmayı hedeflemişlerdir.Geriye kalan %20’lik kısım ise bulunması zor ve uğraştırıcıdır.

Gebze Toner Dolumu  olarak tonerlerinizi  15-20 dakika içerisinde teslim etmiyoruz. Süre zarfı minimuma indiriliyor fakat tam ve net olarak toner testleri alınmadan toner teslım etmiyoruz.Toner dolumlarında tonerin sökülmesinden , tonerin temizlenmesine  kadar, doğru toner tozu seçimi ve dolumda net gramaja kadar önemli noktalar vardır. Ekotech Bilişim Kocaeli Muadil Toner olarak  bu hususlara önem göstererek her zaman maximum müşteri memnuniyetini  hedefliyoruz. Toner dolumlarınızda  acil olan dolumlarınız için orijinal veya muadil tonerlerimizi öneriyoruz.

Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Tuzla Deri Sanayi, Dilovası İMES , TOSB, Gebze Küçük Sanayi Sitesi ve civarlarına Toner Dolum  hizmetimiz mevcuttur. Telefon : 0531 206 4878 irtibat numaramızı kullanarak Teknik Servis talep edebilirsiniz.

 

Toner ve Kartuş , , ,
EkotechBilisim
Görüşme Başlat
Whatsapp Destek
Merhabalar,