Güvenlik Kamera Sistemleri Ekotech Bilişim Çayırova

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ 0531 206 4878

Hayatın her alanında insanların yaşamlarını rahat ve güvenilir bir biçimde sürdürebilmeleri  için gerekli olan Güvenlik Kamera Sistemleri  farklı özelliklerde ve farklı yapılarda lens yapılarına sahiptirler. Kameraların çözünürlükleri son yıllarda hızla gelişmektedir. Buda  gece ve gündüz görüntülerinde kullanıcıların işini kolaylaştırıyor.

Çayırova Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri olarak müşterilerimize  farklı ürün çeşitleri sunmaktayız. Müşterilerimizin onayı ile birlikte yerinde keşifler gerçekleştirip ,  risk analizlerini alan bilgisine hakim olan siz müşterilerimizle gerçekleştiriyoruz. Gerekli analizlerin ardından kamera ve alarm yerlerimiz belirlenip fiyat teklifimizi sizlere sunuyoruz. Onayınızın ardından  kurulum sözleşmelerimizi yapıp, montaj işlemlerimize başlıyor kalite ve pratiklikten ödün vermeden kamera sistemlerinizi sizlere teslim ediyoruz. Kurmuş olduğumuz  sisteme  1 Yıl yanma vb. gibi durumlar için değişim garantisi sunuyoruz. Çayırova Güvenlik Kamera Sistemlerinin verdiği hizmetlerden bir diğeri ise telefonlarınızdan istediğiniz her an iş yeri veya evinizi uzaktan izleye bilirsiniz. Bu işlemde sabit ip ihtiyacınız yok yalnızca evinizde internet  olaması yeterli.

YERİNDE KEŞİF İÇİN : 0531 206 4878 numaralı telefonumuzdan bizlerle iletişime geçebilir. Yerinde keşif hizmetimizden faydalana bilirsiniz.

Görüşme Başlat
Whatsapp Destek
Merhabalar,