Blog

Mayıs 22, 2021

Dilovası Tablet Tamiri

Dilovası Tablet Tamiri

Akıllı cihazların yaşamımızın içerisine hızla girmesiyle birlikte teknoloji ile daha çok bağ kurar hale geldik. Öyle ki artık hayatımızın her alanında bu ürünler tercih edilmeye başlanmıştır. Bir restoranda siparişinizi alan garsondan tutun evinde yemek yapmak için tariflere göz gezdiren ev hanımına kadar tüm insanlığın hayatını kolaylaştıran bu alet teknolojinin mihenk taşı olarak bilinir. Bazen bu tabletler de arızalanmalar meydana gelirken donanım olarak da yenilemeler yapmak gerekir. Dilovası Tablet Tamiri ailesi her daim müşterilerin haklarını gözeterek ürünlerin bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Uzman ekibimizle doğru bir arıza tespiti yapılarak tabletinizin kutusundan yeni çıkmış gibi olmasını sağlıyoruz.

 

Dilovası Huawei Tablet Tamiri

Hiç beklenmeyen anlarda arızalanan ya da bir darbeye maruz kalması sonucu hasar alan tabletleriniz için Dilovası Huawei Tablet Tamiri firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yapısı itibari ile çok hassas olan bu ürünler en ufak bir darbe sonucu hasar almaya müsaittirler. Uzman ekip arkadaşlarımız ile öncelik verdiğimiz ilk konu tablette arızaya neden olabilecek hasarların tespitini sağlamaktır. Hasarı tespit edilen ürün bilginiz dahilinde oranım işlemine sokulur. Tabletin markası ne olursa olsun en sık sorun yaratan konu şarj yuvası ile ilgili sorunlardır. Tabletinizi şarja taktığınız halde batarya dolumu yapamıyorsanız şarj yuvasında bir temassızlık meydana gelmiş olabilir. Bu tip sorunlarınız için firmamızla iletişime geçmenizde fayda vardır.

Dilovası Lenovo Tablet Tamiri

Dilovası Lenovo Tablet Tamiri firması olarak tabletinizde bulunan tüm arızalanmaların giderilmesi için etkili çözüm yöntemleri üretmekteyiz. Orijinal parça temini sayesinde ürününüz yeni gibi olacaktır. Dilovası Lenovo Tablet Tamiri biriminde;

  • Arka ve ön kamera değişimi
  • Hoparlörün yenilenmesi
  • Ahize yenilenmesi
  • Şarj yuvası tamiri
  • Ekran değişimi
  • Açma-kapama tuşunun tamiri vb. gibi hizmetler verilmektedir.

Kaliteyi birincil prensibi haline getiren firmamızın odak noktası müşteri memnuniyetine verdiği önem ile eş değerdir. Her daim müşterisinin yanında olmayı amaçlayan firmamız, ürünlerinizin bakım ve onarımını profesyonel ellere teslim etmektedir. Ürünlerinizin arızası en kısa sürede giderilmekte olup sizlerin kullanımına sunulacaktır. Gerekli tüm bilgilendirme için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tablet Tamiri , ,
EkotechBilisim
Görüşme Başlat
Whatsapp Destek
Merhabalar,