Blog

Haziran 6, 2021

Dilovası Notebook Tamiri

Dilovası Notebook Tamiri

Dilovası notebook tamiri ekibi olarak notebook üzerinde oluşan hasarları ve sorunları düzeltmek için hizmet veriyoruz. Notebookların iç ve dış ekranında oluşan sorunlara, ekran değişimi, şarj yerinde oluşan sorunlar gibi oluşabilecek tüm problemleri uzman ekibimiz çözmektedir.

Arızalı cihazı teknik servisimize getirdiğinizde cihaz ve arıza ile ilgili bilgileri dinliyor ve kayıt altına alıyoruz. Cihaz daha sonra servisimiz tarafından tamir edilerek ve en kısa sürede size ulaştırılıyor. Notebooklarınızda yaşadığınız her sorunda Dilovası notebook tamiri ile iletişime geçerek hızlı ve güvenilir bir tamir işlemi yaptırabilirsiniz.

Dilovası Lenovo Notebook Tamiri

Notebooklar gündelik hayatımızda bizlere birçok kolaylık sağlar. Kablosuz olmaları, hafif ve kolay taşınabilir olmaları ile birçok insanın tercihi notebooklardan yana olmaktadır. Ancak bu kolaylıklar ile birlikte birkaç zorluk ortaya çıkabilmektedir. Lenovo marka notebooklar üzerinde yaşanan sorunlar ekibimiz tarafından hızlıca çözülmektedir.

Notebookların donanımı tek bir kart üzerinde toplanmıştır ve bu nedenle çok kolay şekilde arızalanabilmektedirler. Oluşan sorun fazla büyümeden bir uzman tarafından tamir edilmelidir. Aksi takdirde ilerleyen zamanlarda o küçük sorun büyüyerek daha büyük sorunlara yol açabilir.

Dilovası notebook tamiri ekibi, garanti süresi biten ürünleri de tamir etmektedir. Bozulan ürünün orijinalliğini kaybetmemesi için sorun çıkaran parçalar doğru ürünler ile değiştirilir. Ürününüzün ilerleyen zamanlarda sorunu tekrarlamaması için kaliteli yedek parçalar kullanılır.

Dilovası Asus Notebook Tamiri

Birçok marka gibi Asus notebook modelinde de yaşanan sorunlar Dilovası notebook tamiri ekibi tarafından kolay ve hızlı şekilde çözülmektedir. Dilovası notebook tamiri ekibi marka ayrımı yapmadan ürününüzün tüm sorunlarını gidermektedir.

Teknik problem çözüldükten sonra gizli problemleri ve hataları tespit ederek ileride oluşabilecek problemlerin önüne geçmeyi hedefliyoruz. Teknik problemler haricinde problem çözüldükten sonra müşterinin talebi üzerine ekip tarafından sistem iyileştirme ve performans iyileştirme gibi işlemler gerçekleştirilir.

Uzaktan destek için internetiniz yoksa, mobil destek ekibimiz kalıcı bir çözüm için mobil destek hizmetleri sağlayacaktır. Bu şekilde, mobil kurulum, ağ sorunları ve bilgisayarınız için varsayılan bir program seçme gibi sorunları Dilovası notebook tamiri ile kolayca halledebilirsiniz.

 

Bilgisayar Tamiri , ,
EkotechBilisim
Görüşme Başlat
Whatsapp Destek
Merhabalar,