Blog

Mayıs 13, 2021

Darıca Tablet Tamiri

Darıca Tablet Tamiri

Teknolojinin en büyük nimetlerinden biri olan tabletler, artık hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri olmayı başarmıştır. Kurumsal bir kimlik ile işlerini yürüten Darıca Tablet Tamiri firmamız müşteri memnuniyetini baz alarak çalışmayı kendine hedef olarak seçmiştir. Darıca Tablet Tamiri sayesinde onarımı yapılan ürünlerinizi daha uzun yıllar kullanabilirsiniz ve yeni bir cihaz alma maliyetinden de kurtulmuş olursunuz. Günümüzde her yaptığımız işlemi akıllı cihazlarımız sayesinde gerçekleştiriyoruz. Firmamız bu durumu göz önünde bulundurarak tabletlerinizin en kısa sürede sizlere ulaşması için profesyonel ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir. Ürünlerinizde parça değişimi yapılacaksa tüm parçalar orijinalleri veya talebe baglı A++ kalite ile değiştirilir.

Darıca iPad Tablet Tamiri

Özellikle iPad’lerin darbe alması sonucunda oluşan hasarlar teknik servisimizin en fazla ilgilendiği konular arasındadır. Darıca iPad Tablet Tamiri ile bu gibi durumlarda firmamıza başvurabilir ve iPad’inizin onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Uzman ekip kadromuz ile çatlak, donma, kırık, ekranda lekenin varlığı ve pixel hatası gibi birçok hatanın düzelmesi için çaba sarf etmekteyiz. Bu cihazların görüntü aktarma noktası Apple iPad Led veya Apple iPad LCD olarak dizayn edilmiştir. Çok ince bir yapıda olan bu ekranlar oldukça hassas ve darbeye dayanıksızdır. Ufak bir darbe alması sonucunda ürününüz kırılabilir ve hatta kullanılamaz hale gelebilir. Darıca iPad Tablet Tamiri firması ailesi olarak müşterilerimizin problemlerine çözüm bulmak asli görevlerimizdendir. iPad’inizin başına gelebilecek tüm arızalanmalar için Darıca Tablet Tamiri firmamızdan destek alabilirsiniz.

Darıca Samsung Tablet Tamiri

Genelde yaygın bir biçimde kullanılan Android işletim sistemine sahip olan tabletlerde çoğunlukla donanımsal yönden sorunlar ortaya çıkmaktadır. Yazılımsal olarak bakıldığında bu cihazlarda kullanmaya bağlı olarak sistemde yavaşlama meydana gelir. Ancak genel olarak karşılaşılan sorunların başında bataryanın değiştirilmesi, ekranın kırılması veya çatlaması, anakart onarımı, arka camın değiştirilmesi, ön kameranın tamiri ve hoparlörün yenilenmesi gibi birçok sorunla karşı karşıya kalabilmeniz mümkündür. Darıca Samsung Tablet Tamiri sayesinde hem uygun fiyatlı hem de orijinal parça temini ile yepyeni bir cihaza kavuşabilirsiniz. Problem çözümünde CPR tekniğini kullanan ekip arkadaşlarımız tabletinizin başına gelen hem donanımsal hem de yazılımsal tüm sorunları bir çırpıda çözecek ve ürününüzü zaman kaybetmeden kullanmanız için sizlere ulaştıracaktır.

Tablet Tamiri , , ,
EkotechBilisim
Görüşme Başlat
Whatsapp Destek
Merhabalar,