Blog

Mayıs 15, 2021

Darıca Notebook Tamiri

Darıca Notebook Tamiri

Darıca notebook tamiri olarak notebooklarda oluşan sorunları ve hasarları düzeltmek için hizmet vermekteyiz. Notebooklarda oluşan her türlü sorun için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İç ve dış ekranda oluşan sorunlar, şarj yerinde yaşanan sorunlar, virüs ve ekran değişimi gibi bütün sorunları uzman ekip kadromuz kısa süre içerisinde çözerek sizlere ulaştırmaktadır.

Notebook, bizlere birçok kolaylık sağlarken aynı zamanda birçok sorunu da beraberinde getirebilir. Çoğu kişi masaüstü bilgisayarını kullanımdan kaldırdı ve bir dizüstü bilgisayar veya notebook ile değiştirdi. Notebooklarınızda yaşadığınız herhangi bir sıkıntıda Darıca Notebook Tamiri ile iletişime geçerek sorunlarınızı kısa sürede halledebilirsiniz.

Darıca Lenovo Notebook Tamiri

Notebooklar hafiftir, taşınabilirdir ve çok fazla kablo gerektirmez. Bu nedenle oldukça ilgi görüyorlar. Çoğu kişi son zamanlarda notebook, bilgisayar ve akıllı telefonlardan vazgeçemiyor. Notebooklar, tüm donanımlarına tek bir kart üzerinde sahiptir. Bu nedenle en ufak bir bölümünde meydana gelen sorun daha fazla ilerlemeden bir an önce tamir ettirmeniz gerekir.

Marka veya modelden bağımsız olarak garanti süresi dolan notebooklar için uzun vadeli kullanım sağlamanız adına doğru ürünlerle işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu sayede ürünün orijinalliği bozulmadan eski haline dönmüş oluyor. Notebooklarınızda yapılan bakım ve onarım çalışmaları sırasında cihazın modeline ve markasına uygun ürünleri kullanarak kaliteli yedek parça sağlama imkanına sahibiz.

Notebook anakartları, aşırı gerilim, ekranda arıza ve adaptör soketi hasarı dahil tüm sorunlarda arızalanır. Bu ve buna benzer durumlarda notebook tamirini alanında uzman bir teknisyen yapmalıdır. Darıca notebook tamiri bu gibi sorunlarınızda her zaman yanınızdadır.

Darıca Asus Notebook Tamiri

Asus marka notebook tamirleri de uzman ekip kadromuz tarafından sorunsuz şekilde yapılmaktadır. Darıca notebook tamirinde asus notebooklarınız dahil olmak üzere tüm marka notebooklar garanti süresi bitmiş olsa dahi tamir edilmektedir.

Ses sorunu, açma ve kapatma tuşunda meydana gelen sorun, yazılım problemleri ve ekran tamirleri dahil olmak üzere her türlü yaşanan sorunda notebook tamiri yapılmaktadır. Alanında uzmanlaşmış olan ekibimiz sizin bütün sorunlarınızla ilgilenecektir.

Notebook tamiri fiyatları, ürünün markasına ve sorununa bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Asus ve Lenovo dışında bulunan diğer marka notebooklarınızı bizimle iletişime geçerek tamir ettirebilirsiniz.

Bilgisayar Tamiri , , ,
EkotechBilisim
Görüşme Başlat
Whatsapp Destek
Merhabalar,