Blog

Mayıs 11, 2021

Darıca Laptop Tamiri

Darıca Laptop Tamiri

Darıca Laptop Tamiri firmamız, hayatımızın büyük bir çoğunluğunu ele geçiren laptopların tamir ve bakımı ile ilgilenmektedir. Her marka model için tamir ve bakım desteğimiz bulunmaktadır. Donanımlı ekip arkadaşlarımız sayesinde üründe oluşan her tülü arıza, anında tespit edilecek ve anında müdahalesi gerçekleştirilecektir. Bunun yanı sıra cihazınızın sadece tamiri yapılmamakla birlikte tüm koruyucu bakım hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Böylece cihazınız ilk günkü performansı ile çalışmaya başlayabilir. Darıca Laptop Tamiri servisi olarak tecrübeli ve alanında uzman ekip ve gelişmiş ekipmanlarımızla, ürününüzün arızasını gidermek için mümkün olan en kısa sürede çalışmayı gerçekleştirip cihazı size teslim etmekteyiz.

 

Darıca Lenovo Laptop Tamiri

Tamiri yapılacak olan cihazda,

  • Ekran görüntüyü silik bir şekilde gösteriyorsa (Inventer Arızaları)
  • Ekranda çarpma ve kırılmaya bağlı çizgiler varsa (Ekran Arızaları)
  • Ekranda görüntü silikleşiyorsa (Floresan Arızaları) vb. durumlarda Darıca Lenovo Laptop Tamiri için firmamızla iletişime geçerek gerekli tüm yardımı alabilirsiniz.

Genellikle chipset tamiri, ekran değişimi, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, şarj girişi tamiri, menteşe tamiri, kasa tamiri, klavye değişimi vb. sorunlar için gelen müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyet ile yardım aldıklarını belirtmekten gurur duyarız. Servisimize bırakılan cihazlarımız ilk olarak arıza tespiti yapılır. Tamir için gerekli tüm bilgiler alınarak tarafınıza iletilir ve siz onay verdikten sonra cihazınızın onarımı gerçekleştirilir. Cihazın onarımı geçekleştiği takdirde tarafınıza anında teslimi sağlanır.

 

Darıca Dell Laptop Tamiri

Cihazınızın yazılımında ya da donanımında oluşan herhangi bir arızanın çözüme kavuşması için Darıca Dell Laptop Tamiri servisimiz çalışmalarını sürdürmektedir. Servisimize onarımı yapılması için getirilen sorunların başında ekranda oluşan hasarlar yer almaktadır. Bunun nedeni, ürününüzde bulunan ekranların tasarımı oldukça hassas bir yapıda ve ince olmasından kaynaklanır. Küçük bir darbe bile alsa cihaz kullanılamaz hale gelebilir. Ancak firmamız sayesinde artık bu tip sorunları dert etmenize gerek kalmayacaktır. Laptop ile ilgili alabileceğiniz tüm yardımları teknik servisimizde bulunan profesyonel elemanlarımız sizlere sağlayacaktır. Gerek ekran tamirleri gerekse parça değişim işlemi için servisimiz ile iletişime geçebilir ve gerekli tüm yardımları kısa süre zarfı içinde alabilirsiniz.

Bilgisayar Tamiri , , ,
EkotechBilisim
Görüşme Başlat
Whatsapp Destek
Merhabalar,