Blog

Mayıs 9, 2021

Çayırova Tablet Tamiri

Çayırova Tablet Tamiri

Teknolojinin zaman içerisinde evrimleşerek bize sunduğu en büyük nimetlerden biri şüphesiz tabletlerdir. Dokunmatik bir ekrana sahip olması nedeniyle oldukça rağbet gören bu teknolojik ürün günümüzde hayatımızın hemen her kısmında kullanılmaya başlanmıştır. Ancak teknolojik aletlerin belli bir kullanım ömrünün bulunması ve donanımsal veya yazılımsal olarak bazı problemlerinin oluşması bilinen bir gerçektir. En çok ortaya çıkan problemlerden biri ürünün dışarıdan darbe alması sonucu dokunmatiğinin manyetiğini kaybetmesidir. Çayırova Tablet Tamiri firması olarak sizlerin yaşamış oldukları bu tür arızalanmaları en kısa sürede onarmayı kendimize birincil öncül olarak hedeflemekteyiz. Profesyonel bir ekip ile işlerini yürüten Çayırova Tablet Tamiri firmamız, ürünlerinizi söz verdiği süre zarfı içerisinde sizlere teslim etmektedir.

 

Çayırova Samsung Tablet Tamiri

Hayatımızı kolaylaştıran ürünlerin başında gelen tabletlerin onarımı için Çayırova Tablet Tamiri firması olarak her daim yanınızdayız. Samsung tabletlerin bakım ve onarımlarını gerçekleştiren firmamız camın kırılması, çatlaması, sistemin donması, pixel hataları gibi birçok probleme cevap bulmaktadır. Samsung tabletler Samsung Led veya Samsung LCD sistemlerini kullanarak görüntü aktarmayı sağlarlar. Çok hassas bir yapıda olan bu ekranlar aynı zamanda oldukça ince bir tasarıma sahiptir. Bu özellikleri nedeniyle ufak bir baskı ya da darbe alması sonucu kırılma ile karşı karşıya kalırlar. Darbe sonucu tablette çatlak veya kırılma meydana gelinmesi taktirde tamiri yapılamaz. Ancak Çayırova Samsung Tablet Tamiri çalışanları alanında uzman ekip kadrosundan oluşmaktadır ve tabletinizi ilk aldığınız gün gibi olmasını sağlayacak ürünlerle onarımını yapacaklardır.

Çayırova iPad Tablet Tamiri

Çayırova iPad Tablet Tamiri ile çatlayan, kırılan veya su ile temas eden ürünlerinizi firmamız ile iletişime geçerek bizlere teslim edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket politikamız ile birlikte onarımı yapılacak olan her iPad’in parça değişimi orijinaldir. iPad ekran ve cam sorunları için iç ekran değişimi, iç ekran tamiri veya öncam panelinin değişimi yapılır. Klasik sorunlardan biri olan Home tuşunun bozulması sonucunda öncam panelinin çıkartılarak Home tuşunun tamiri gerçekleştirilir. Şarj sorunu da en güncel konular arasında bulunmaktadır. Genelde USB şarj kablosu veya adaptör arızalanmış olabilir. En kötü senaryo anakart üzerinde bulunan şarj entegresinin değiştirilmesidir.

 

 

 

Tablet Tamiri , ,
EkotechBilisim
Görüşme Başlat
Whatsapp Destek
Merhabalar,